Ben je benieuwd hoe het staat met de verbetercultuur binnen jullie opleidingen? Laat de zelfscan invullen en krijg inzicht in waar ze nu staan. Of wil je direct aan de slag met het versterken ervan? Ontdek de programma's voor scholen en voor besturen en directies.
De afgelopen jaren hebben jullie scholen en opleidingen wellicht al stappen gezet naar een verbetercultuur door anders samen te werken en te leren van elkaar. Wil jij hun inzicht geven in hoe het nu staat met de verbetercultuur op school en hoe zij deze zouden kunnen verbeteren?
Vraag hun dan de verbetercultuur-zelfscan te doen. Scholen krijgen hiermee kosteloos advies over hun verbetercultuur.
Voor teamleiders en docenten hebben we de gratis minicursus verbetercultuur. Ook voor het management geeft deze cursus meer inzicht in wat een verbetercultuur is en wat het de scholen kan opleveren. Deel de cursus met je teamleiders en directeuren, of ga eerst zelf aan de slag.